BAKIM PAKETLERİ 169 TL+KDV, 379 TL+KDV

Şimdi Fiat yetkili servislerinde Yapı Kredi Worldcard sahiplerine 499 TL üzeri servis işlemlerinde 5 taksit ödeme kolaylığı var!

3 yaş üstü 1.3 motor otomobiliniz için yağ, yağ filtresi değişimi ve işçilik içeren Yağ Bakım Paketi 169 TL * KDV; yağ, polen, yakıt ve hava filtrelerinin değişimi, yağ değişimi ve işçilikten oluşan Motor Bakım Paketi 379 TL * KDV!

 

Ayrıca 1,4 ve 1,6 motor seçenekleri için avantajlı bakım paketleri servislerimizde sizleri bekliyor!

 

Kampanyalar 2 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir. Yaşının 10 Katı İşçilik İndirimi: Araç yaşının %10 katı işçilik indirimi verilecektir, maksimum %50 işçilik indirimiyle sınırlıdır. 750 TL üstü mekanik servis harcamalarında, bireysel müşteriler için geçerlidir, model sınırlaması yoktur. %50 İndirimli Uzatılmış Garanti: Ducato-Freemont-Fullback- Egea modelleri hariç tüm modellerde geçerlidir. 3 yaş üstü müşterilerde geçerli olan yağ bakım ve motor bakım fiyatları 1.5 motor tipi fiyatlarıdır. Farklı motor seçeneklerine ve modellere göre fiyatlar farklılık gösterebilir, aracınıza uygun bakım paketleri için Fiat yetkili servislerine başvurunuz. Yapı Kredi 5 taksit fırsatı >750 TL üstü servis harcaması olan tüm müşterilerimiz için geçerlidir. 5 taksit imkânı 2+3 ay olarak verilecektir. Taksit kampanyası ile yağ bakım/motor bakım kampanyası, yaşının 10 katı işçilik indirimi kampanyası ve CRM kampanyaları birleştirilemez.

Kampanya hakkında bilgi almak için formu doldurunuz