Fiat servislerine bahar erken geldi!

Otomobilinizin kontrolü için ücretsiz check-up hizmeti, tüm satış sonrası işlemler için Worldcard'a 12 taksit ödeme kolaylığı Fiat servislerinde sizi bekliyor!

Kampanya Fiat yetkili servislerinde 1 Mart-30 Nisan tarihleri arasında tüm modellerde geçerlidir. Yapı Kredi Worldcard 12 taksit kampanyası için bayiniz/servisiniz ile görüşünüz. Taksit kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Check-up detay kontrolleri; lastik veya kauçuk borular, tahrik kayışları, polen filtresi, cam suyu, silecekler, cam suyu fıskiyeleri, motor yağı seviye, aydınlatma, far ayar, lastik, akü ve klima performans kontrollerini içermektedir. Pasta cila işlem detayı; yıkanmış ve kurulanmış aracın üzerine spiral makine ile vernik üzerinde oluşan leke ve çizikleri alacak şekilde uygulanır. Pastanın temilenmesi sonrasında mikro fiber be ile cila pastalanmış yüzeye uygulanır. Cilanın kuruması sonrasında temiz bir mikro fiber bez ile kuruyan cila katmanı aracın üzerinden alınır ve işlem tamamlanır.,

5 yaş ve üstü otomobilleriniz için geçerli paketlerde %20 yedek parça, %50 işçilik indirimi ve ücretsiz Acil Yol Yadım Ekstra Paketi Fiat servislerinde sizi bekliyor.

Ayrıca

5 yaş ve üstü araçlarda koşulsuz Fren Diski&Balata Paketi, Disk Paketi, Fren Balata Paketi, Zincir Paketi, Debriyaj Paketi ve Amortisör Paketlerinde yer alan yedek parçalarda %20, işçilikte %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için araç satın alım tarihinden en az 5 yıl geçmiş olması gerekmektedir. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez. 99 TL değerindeki Acil Yol Yardım Ekstra Paketi 5 yaş ve üstü araçlarda kampanya dahilinde ücretsiz tanımlanacaktır. (Ducato ve Scudo modelleri, kiralık araçlar, sürücü kurslarına ait araçlar, okul servisi araçları, taksiler ve toplu taşımada kullanılan araçlar kapsam dışındadır.) Fiat Yol Yardım Ekstra hizmeti ile müşterilerimiz, paket tanımlanması itibarıyla “1 yıl boyunca geçerli” olmak üzere acil yol yardım hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. Müşterilerimiz Acil Yol Yardım Ekstra hizmet sözleşmesini servislerden talep etmelidir.

Kampanya hakkında bilgi almak için formu doldurunuz