SİZ FIAT'INIZI YENİLEYİN BAKIMINI BİZ YAPARIZ!

İster yeni bir Fiat al ister aracını Fiat ile yenile "Periyodik Bakım" hediye!

10 Numara Fiat'ın avantajları ile yollardaki galibiyetiniz devam ediyor. İşinizde, evinizde hayatınızın her alanında size eşlik eden aracınızı, yeni bir Fiat ticari araç ile değiştirmek veya mevcut araçlarınıza yeni bir Fiat ticari araç eklemek için şimdi tam zamanı! İster aracınızı değiştirin isterseniz aracınızı yenileyin "Periyodik Bakım Hediyesi" ile yolculuklarınızda avantaj kazanacak, lige 1-0 önde çıkacaksınız. Haydi durmayın bu benzersiz ayrıcalığı kaçırmayın!

 

Kampanya Koşulları

 • Kampanya yalnızca Fiat ticari araç sahibi 10 Numara Fiat'lılar için 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya sadece aşağıdaki araç modellerinde geçerlidir;
  2018 model yılı Fiorino Combi ve Cargo
  2018 model yılı Doblo Combi ve Cargo 
  2017 ve 2018 model yılı Ducato
  2018 model yılı Pratico
  Fullback
 • 10 Numara Fiat Bakım Paketi kapsamında, kampanyanın geçerli olduğu belirtilen aşağıdaki modellerin 1.3 motorlu versiyonlarında 10.000 km yağ bakımı ve 20.000 km ana bakımı; Diğer motor versiyonlarında ise sadece 20.000 km ana bakımı kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 10 Numara Fiat bakım paketi hediyesi aracın satış tarihi itibari ile 1 yıl veya 20.000 km'ye kadar (hangisi önce dolarsa bitecek şekilde) Fiat yetkili servislerinde kullanılabilmektedir. Bakım paketi kapsamına standart bakımda yapılan kontroller ve parçalar ile bu parçaların değişim işçilikleri dahildir. Aracın kullanımına bağlı olarak, yetkili servisler tarafından yapılacak kontroller sonrası değişmesine ihtiyaç duyulabilecek; ön ve arka fren balatası ve diskleri, debriyaj baskı ve balatası, silecek süpürgesi, rotil, rotbaşı, salıncak, amortisör, burçlar, takozlar vb. gibi parçalar ile bu parçaların değişiminde ihtiyaç duyulacak işçilikler dahil değildir.
 • Kampanya 2018 model yılı araçlarda geçerlidir.
 • Kampanyamızdan yararlanmak isteyen Fiat ticari araç sahiplerinin yeni aracını satın almadan önce 444 22 55'i arayarak kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için başvuran müşterilerimizden plaka, T.C. kimlik numarası veya şirket ise vergi numarası ve trafik tescil tarihi bilgileri alınacak olup mevcut bilgilerle model ve araç sahiplik bilgisi kontrolü sağlandıktan sonra, sadece ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirketleri adına kendilerine bir şifre verilecektir.
 • Aynı ay içerisinde ruhsatta adı geçen şahıs ya da şirket adına sadece satın alınan 1 araç için kampanyadan yararlanabilir. Aynı ay içerisinde şahıs ya da şirket adına mevcut şifreyle ya da 2. bir şifre alınarak 2. ya da daha fazla araç için kampanyaya katılım sağlanamamaktadır..
 • Kampanya tüm Fiat ticari araç alımlarında geçerlidir. Doblo Panorama ve Fiorino Panorama modelleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya yalnızca şahıs ya da şirket adına A filo hariç tüm satış kanallarında nakit veya kredi kampanyalı araç alımlarında geçerlidir. Kampanya A filo indirimi, fırsat araçları kapsamındaki indirimler ile birlikte kullanılamaz.
 • 10 Numara Fiat'a katılmak için cep telefonunun mesaj bölümüne ONNUMARA yazıp, şasi numarasının son 8 hanesini, ad ve soyad ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 5360'a mesaj atabilir veya buraya tıklayarak katılım formunu doldurabilirsiniz. Fiat yetkili servislerine gelerek 10 Numara Fiat'lılara özel servis avantajlarından faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya katılım mesaj ücreti Türk Telekom için vergiler dahil 0,65 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,85 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya hakkında bilgi almak için formu doldurunuz